środa, 10 marca 2010

Słodkie życie, gorzka starość

Alleluja, Alleluja...śpiewały cienkie głosiki w chórze prowadzonym przez Grzegorza R.
Brat prezydenta Watykanu, nic przecież nie wiedział, że chłopcy z chóru przeżywali katusze, byli wykorzystywani seksualnie, a banda jego ziomków po fachu, zdegenerowanych zboczeńców znęcała się psychicznie i fizycznie nad podopiecznymi. Sam Grzesiu, tylko kilka razy wyjebał w mazak, dziecku bo mu się wydawało, że to zajebista metoda karania za błędy w śpiewie, które poniekąd wynikały ze złośliwości chłopców.
Ale ci chłopcy byli niegrzeczni...tacy złośliwi. Prześcigali się w złośliwościach, bo każdy chciał koniecznie dostać w mazak. Przed snem prześcigali się w ilości otrzymanych nazajutrz razów. Mały klaps w twarz. Ciekawe ilu chłopców miało połamane nosy lub szczęki?

Nie ma nic piękniejszego dla pokręconej psychiki chorego księdza, niż sekta ukryta pod przykrywką chórku katolickiego. Brat Grzesia już od dawna był na dobrym stanowisku, to mu wystarczyło. Nie chciał sie wychylać, tylko na spokojnie ciągnąc swój pedofilski biznes. Chyba wszyscy że ciepła posadka to skarb w każdej branży, nawet u takich nierobów jak księża. 
Chórek pewnie odwiedzali koledzy Grzesia, oklaskując gromko występy chłopców. Mieli wtedy możliwość wybrać swojego "ulubieńca" i zaprosić na kolacje ze śniadaniem.
Czy są na świecie jeszcze ludzie wierzący w to, że czarna mafia to ludzie którzy wierzą w boga, powiernicy wiary, powołani by służyć innym? Księża z powołania to promil w tym środowisku, czy może próżność tego zawodu psuje ich do granic możliwości?
Dlaczego nie słyszymy o księdzu, który oddał swój cały majątek na rzecz bezdomnych, biednych lub chorych.
Czarni żyją w dostatku, świętym spokoju, chronieni przez swojego szefa. Co będzie w przyszłości? Jeśli dowiadujemy się o sprawach z lat 50-70 tych, to co działo się w latach współczesnych? Czy to wierzchołek góry lodowej?
Można by odnieść wrażenie, że seminaria pełne są homoseksualistów, którzy poniekąd mają prawo być ksieżmi, ale czy idą tam po to by służyć, czy używać? Czy pedofil też ma takie prawa? Czy chętny do nauki w seminarium nie powiniem przechodzić specjalistycznych badań psychiatrycznych?
W takich okolicznościach wydaję się że tak, ale mają zbyt mocne plecy więc i tak nic z tego.

1 komentarz:

  1. Ziom, a myslisz, ze normalny, zdrowy facet wybierze celibat do konca swojego zycia? Myslisz, ze po paru latach nie odjebie mu tak w dekiel, ze bedzie wkladal wszedzie gdzie jest cieplo i okraglo? Testosteron to testosteron i nie wytlumaczysz mu, ze tak nie wolno, ze trzeba sie modlic itp.

    OdpowiedzUsuń